© 2012 DwaSpojrzenia.pl

The final countdown, czyli studniówka klasy IIIb Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Ostrowcu Świętokrzyskim.


 
Odliczanie zakończone. Po liceach numer III i II nadeszła pora na prezentację materiału ze studniówki klasy IIIb Liceum Ogólnokształcącego nr …I. Kolejna studniówka w Hotelu „Gromada” w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mimo że ten sam lokal co w poprzednio zaprezentowanym materiale, to inny „rejon” sali i odmienny zestaw kamerzystów i ich oświetlenia dodatkowego, wprowadziły trochę urozmaicenia do zrealizowanego materiału.
Jako ciekawostkę możemy zdradzić, że grał zespół …Sukces Band. To nic, że dla nas kolejny tydzień z rzędu. Po zdjęciach można chyba poznać, że zabawa była super! Nawet osoby, które na parkiecie pojawiły się pierwszy raz długo po północy szybko przyłączyły się do zabawy. Nie wiemy na ile to zasługa wodzireja, ale dla spostrzegawczych zadanie – kto nim był? 😉 Klasie dziękujemy za miłą współpracę i życzymy powodzenia na maturze.
Zapraszamy do oglądania materiału i …komentowania.

 

8 Comments

 1. Majka
  Posted 12-02-29 at 18:14 | #

  Fajni panowie to i zdjęcia wyszły świetnie 😉 Dziękujemy :)

 2. Paulina
  Posted 12-03-01 at 14:33 | #

  Zdjęcia są naprawdę MEGA :)
  Panowie jesteście wielcy!
  Dziękujemy, świetna pamiątka.

 3. Endżi
  Posted 12-03-01 at 15:17 | #

  Świetne zdjęcia :):) Dziękujeeemy!

 4. Martyna
  Posted 12-03-01 at 17:01 | #

  Witam serdecznie Chciałam gorąco podziękować Panu Andrzejowi i Łukaszowi za rzetelnie wykonaną pracę przy obsłudze fotograficznej naszej studniówki. Praca została wykonana na najwyższym, profesjonalnym poziomie i jestem bardzo zadowolona.Serdecznie dziękuję i gorąco polecam fachową obsługę!

 5. Emi
  Posted 12-03-04 at 17:07 | #

  Fotografowali panowie tylko na trzech studniówkach? Żadnej klasy maturalnej z technikum?

 6. DwaSpojrzenia.pl
  Posted 12-03-05 at 10:14 | #

  Emi, chętnych było więcej, ale niestety terminy kolidowały. O realizacji zdjęć w liceach zdecydował termin podpisania z nami umów. Dużo informacji na ten temat było tutaj na stronie.

 7. Emi
  Posted 12-03-05 at 20:59 | #

  Ale to już chyba ostatnia fotografowana przez panów studniówka, jeśli dobrze rozumiem? A przecież były jeszcze czwartego (Ekonomik) i jedenastego (THM) lutego…

 8. DwaSpojrzenia.pl
  Posted 12-03-06 at 07:38 | #

  Emi, powtarzam: chętnych było więcej, ale niestety terminy kolidowały.

Dodaj komentarz

Adres email nie zostanie nigdy opublikowany. Pola wymagane oznaczono *

*
*