© 2012 DwaSpojrzenia.pl

Studniówkowe prezentacje

Jesteśmy zaskoczeni, że przygotowania do studniówek z każdym rokiem rozpoczynają się coraz wcześniej. Jest nam też niezmiernie miło, że nasza praca jest doceniana, o czym świadczą liczne telefony i e-maile z zapytaniami o wolne terminy, nawet z dość odległych od Ostrowca Św. miejscowości.

Wnioskujemy z tego, że świadomość i wrażliwość fotograficzna młodych ludzi jest duża. Nie dają się zwieźć obietnicom, że jeden fotograf czy kamerzysta jest w stanie zarejestrować rzetelnie materiał na studniówce.

Bal maturalny jest specyficzną zabawą, podczas której główne role odgrywa wielu jednakowo ważnych bohaterów. Każdy z nich musi mieć pewność, że zostanie odpowiednio doceniony okiem aparatu.

Szczególną uwagę przy fotografowaniu należy poświęcić podczas poloneza, gdzie w czasie kilku minut należy uchwycić nierzadko 60 tańczących osób. Ująć na zdjęciach klimat tańca, wyszukane układy oraz tańczących. Mamy duże doświadczenie przy fotografowaniu tego typu imprez, dlatego uważamy, że jedynie praca dwóch fotografów w tym samym czasie może dać w pełni zadowalające rezultaty.

Nasza oferta obejmuje dodatkowo, realizowane równolegle w trakcie zabawy studniówkowej, studio, gdzie z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu oświetleniowego realizujemy zdjęcia pozowane.

Komfort pracy w zespole umożliwia nam jednoczesną realizację zdjęć pozowanych w ministudio oraz realizację reportażu podczas zabawy studniówkowej. Bez wybierania, bez kompromisów. Wszyscy nasi dotychczasowi klienci byli zadowoleni z takiego rozwiązania.

Na najbliższe prezentacje przygotowaliśmy trochę nowości, które czynią naszą ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną i wyjątkową na rynku. Zapraszamy zainteresowanych do kontaktu i umawiania się na niezobowiązujące spotkania.

Dodaj komentarz

Adres email nie zostanie nigdy opublikowany. Pola wymagane oznaczono *

*
*