© 2011 DwaSpojrzenia.pl

Studniówki. Przygotowania czas zacząć.

Cieszy nas, że studniówkowa odmiana koncepcji DwaSpojrzenia sprawdza się i z roku na rok przybywa osób zainteresowanych naszymi usługami. Świadomość i wrażliwość fotograficzna młodzieży najwidoczniej rośnie i nie dają się już omamić obietnicami niektórych fotografów, którzy twierdzą, że w pojedynkę zrobią to rzetelnie i dobrze.
Bal maturalny jest specyficzną zabawą, podczas której główne role odgrywa wielu jednakowo ważnych bohaterów. Każdy z nich musi mieć pewność, że zostanie odpowiednio doceniony okiem aparatu.
Szczególną uwagę przy fotografowaniu należy poświęcić podczas poloneza, gdzie w czasie kilku minut należy uchwycić nierzadko 60 tańczących osób. Ująć na zdjęciach klimat tańca, wyszukane układy oraz tańczących. Mamy duże doświadczenie przy fotografowaniu tego typu imprez, dlatego uważamy, że jedynie praca dwóch fotografów w tym samym czasie może dać w pełni zadowalające rezultaty.
Nasza oferta obejmuje dodatkowo, realizowane równolegle w trakcie zabawy studniówkowej, studio, gdzie z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu oświetleniowego realizujemy zdjęcia pozowane.
Komfort pracy w zespole umożliwia nam jednoczesną realizację zdjęć pozowanych w ministudio oraz realizację reportażu podczas zabawy studniówkowej. Bez wybierania, bez kompromisów. Wszyscy nasi dotychczasowi klienci byli zadowoleni z takiego rozwiązania.
Szkoda tylko, że czas organizacji studniówek sprawia, że większość jest realizowana w tym samy czasie i kilka terminów mamy już zajętych. Możliwe jednak, że Wasz termin jest wolny. Zachęcamy do sprawdzenia tego i skontaktowania się z nami. Jeśli tylko termin będzie jeszcze dostępny chętnie pojawimy się u Was na niezobowiązującą prezentację.
 
Efekty naszej pracy w dużym skrócie możecie znaleźć na tej stronie, a dla ułatwienia linki bezpośrednie:
 
Sesja przedstudniówkowa II LO im. Joachima Chreptowicza w Ostrowcu Św.
 
Sesja przedstudniówkowa I LO im. Stanisława Staszica w Ostrowcu Św.
 
Studniówka I LO im. Stanisława Staszica w Ostrowcu Św.
 
Studniówka II LO im. Joachima Chreptowicza w Ostrowcu Św.

Dodaj komentarz

Adres email nie zostanie nigdy opublikowany. Pola wymagane oznaczono *

*
*