© 2013 DwaSpojrzenia.pl

Studniówki 2014.

Więcej niż dwa spojrzenia…

Spadające z drzew liście i telefony z pytaniami o fotograficzną obsługę studniówek to nieuchronny znak, że …przyszłoroczni maturzyści rozpoczęli nowy rok szkolny. Czas rozpocząć prezentacje naszej nowej oferty studniówkowej…

Dotychczas wypracowany przez nas sposób obsługi fotograficznej studniówek sprawdza się doskonale. Jednak jak wszystko można go udoskonalić, dlatego też wprowadzamy do oferty trochę nowości.

Bal maturalny jest specyficzną zabawą, podczas której główne role odgrywa wielu jednakowo ważnych bohaterów. Każdy z nich musi mieć pewność, że zostanie odpowiednio doceniony okiem aparatu.

Szczególną uwagę przy fotografowaniu należy poświęcić podczas poloneza, gdzie w czasie kilku minut należy uchwycić nierzadko 60 tańczących osób. Ująć na zdjęciach klimat tańca, wyszukane układy oraz tańczących. Mamy duże doświadczenie przy fotografowaniu tego typu imprez, dlatego uważamy, że jedynie praca dwóch fotografów w tym samym czasie może dać w pełni zadowalające rezultaty.

Wyjątkowym uzupełnieniem fotoreportażu z zabawy studniówkowej mogą być zdjęcia pozowane w aranżowanym na ich potrzeby mini studio oraz zdjęcia grupowe. To wszystko mamy w podstawowej ofercie. Bez wybierania, bez kompromisów.

Tegoroczne studniówki obsługiwaliśmy w większym składzie niż zazwyczaj. Powód obecności 3 fotografów był dość prozaiczny i wynikał z troski o zapewnienie odpowiedniej obsługi fotograficznej studniówki, gdyż mogło się zdarzyć, że z ważnych względów rodzinnych jeden z nas będzie musiał opuścić zabawę studniówkową. Jednak to solidne i profesjonalne podejście do powierzonego zadania skończyło się m.in. obstrukcją umysłową niektórych fotografów, którzy na wszelkie sposoby próbowali nam wmówić jak wielkie szkody dla ludzkości i samych siebie wyrządziliśmy. Okazało się, że młodzież była innego zdania. To zachęciło nas do zmodyfikowania oferty na studniówki w roku 2014.

Zapraszamy zainteresowanych do kontaktu i umawiania się na niezobowiązujące spotkania podczas których przedstawimy szczegóły naszej nowej oferty.

Dodaj komentarz

Adres email nie zostanie nigdy opublikowany. Pola wymagane oznaczono *

*
*