© 2011 DwaSpojrzenia.pl

Studniówka klasy IIId Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Ostrowcu Św.

Dziś zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze studniówki klasy IIId Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Ostrowcu Św.
Scenografia tego balu, w porównaniu z prezentowaną poprzednio studniówką, praktycznie się nie zmieniła. Również odbyła się w hotelu „Gromada” w Ostrowcu Świętokrzyskim i także tym razem młodzież bawił zespół Sukces Band. Dało się jednak z ulgą zauważyć, że znad głów zniknęła nisko latająca kamera a niezbyt szykowny na co dzień sufit lokalu zyskał dzięki temu wystrój.
Również ten materiał był realizowany zgodnie z ideą „Dwa Spojrzenia”, dzięki czemu równolegle w trakcie zabawy wykonywane były zdjęcia pozowane w niewielkim zaaranżowanym studiu. Umożliwiło to wyłapanie wielu ciekawych momentów oraz przedstawienia dwóch różnych spojrzeń na trwającą zabawę. Zalety takiego rozwiązania doceniły również po fakcie inne klasy, którym fotografowie zaoferowali realizację zdjęć pozowanych grubo po północy, gdy makijaż, fryzura a często i stroje pozostawiały trochę do życzenia.
Zapraszamy do oglądania materiału i …komentowania. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi, a przede wszystkim opinie głównych bohaterów tej uroczystości.
Klasie dziękujemy za te wszystkie kadry i życzymy połamania długopisów na maturze. Mamy nadzieję, że materiał który otrzymaliście będzie dla Was miłą pamiątką tych wyjątkowych chwil.

3 Comments