© 2011 DwaSpojrzenia.pl

Studniówka klasy IIId Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Ostrowcu Św.

Dziś zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze studniówki klasy IIId Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Ostrowcu Św.
Scenografia tego balu, w porównaniu z prezentowaną poprzednio studniówką, praktycznie się nie zmieniła. Również odbyła się w hotelu „Gromada” w Ostrowcu Świętokrzyskim i także tym razem młodzież bawił zespół Sukces Band. Dało się jednak z ulgą zauważyć, że znad głów zniknęła nisko latająca kamera a niezbyt szykowny na co dzień sufit lokalu zyskał dzięki temu wystrój.
Również ten materiał był realizowany zgodnie z ideą „Dwa Spojrzenia”, dzięki czemu równolegle w trakcie zabawy wykonywane były zdjęcia pozowane w niewielkim zaaranżowanym studiu. Umożliwiło to wyłapanie wielu ciekawych momentów oraz przedstawienia dwóch różnych spojrzeń na trwającą zabawę. Zalety takiego rozwiązania doceniły również po fakcie inne klasy, którym fotografowie zaoferowali realizację zdjęć pozowanych grubo po północy, gdy makijaż, fryzura a często i stroje pozostawiały trochę do życzenia.
Zapraszamy do oglądania materiału i …komentowania. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi, a przede wszystkim opinie głównych bohaterów tej uroczystości.
Klasie dziękujemy za te wszystkie kadry i życzymy połamania długopisów na maturze. Mamy nadzieję, że materiał który otrzymaliście będzie dla Was miłą pamiątką tych wyjątkowych chwil.

3 Comments

 1. Ania
  Posted 11-03-08 at 14:50 | #

  dwa spojrzenia są cudowne, super zdj;)

 2. Marysia
  Posted 11-03-08 at 16:49 | #

  Do tak świetnie uwiecznionych wspomnień zawsze będzie miło wrócić :)
  Ps.Dwaspojrzenia Gorąco polecam :)

 3. Edyta
  Posted 11-03-11 at 08:47 | #

  Oglądając te zdjęcia to teraz jeszcze bardziej żałujemy, że Panowie mieli już zajęty termin. Oprócz tego, że zdjęcia super, to widzę, i słyszałam od koleżanek, że nie było kompromisów typu zabawa czy zdjęcia pozowane.
  Nasz fotograf nie dość że oddał materiał średniej jakości, to chyba nie miał pomysłu na zdjęcia pozowane, które zrobił na „odwal się” i miotał się między zabawą a zdjęciami i robił tam, gdzie akurat kogoś złapał. Tak więc dużo zależało od szczęścia fotografowanych i czasu fotografa i wyszło tak, że przed godziną drugą nie wszyscy mieli jeszcze zdjęcia zrobione. Nie wspomnę jak wtedy niektórzy wyglądali.

Dodaj komentarz

Adres email nie zostanie nigdy opublikowany. Pola wymagane oznaczono *

*
*