© 2011 DwaSpojrzenia.pl

Studniówka klasy IIIa Liceum Ogólnokształcącego im. Joachima Chreptowicza w Ostrowcu Św.

Kilka dni temu zaprezentowaliśmy zdjęcia z sesji przedstudniówkowej, a teraz zapraszamy na prezentację materiału ze studniówki klasy IIIa Liceum Ogólnokształcącego im. Joachima Chreptowicza w Ostrowcu Św. Zabawa studniówkowa odbyła się w hotelu „Gromada” w Ostrowcu Św., a imprezę rozkręcał tradycyjnie zespół Sukces Band.
Do realizacji materiału podeszliśmy prawie tradycyjnie. Bo za wyjątek można uznać „drobną” modyfikacji wystroju sali w celu przygotowania miejsca do realizacji zdjęć pozowanych. Niestety, profesjonalne lampy studyjne Elfo wymagają trochę miejsca do rozłożenia, więc zabiegi takie były konieczne. Realizując reportaż we dwóch byliśmy w stanie wyłapać więcej ciekawych momentów i przedstawić dwa różne spojrzenia na trwającą zabawę.
Studniówka była również okazją do przetestowania najnowszych, profesjonalnych obiektywów firmy Nikon. To już jednak temat na inną opowieść.
Zapraszamy do oglądania materiału i …komentowania. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi, a przede wszystkim opinie głównych bohaterów tej uroczystości.
A klasie dziękujemy za te wszystkie kadry i życzymy połamania długopisów na maturze. Mamy nadzieję, że zarówno zdjęcia jak i prezentacja którą otrzymaliście będzie dla Was miłą pamiątką tych wyjątkowych chwil.

5 Comments