© 2011 DwaSpojrzenia.pl

Studniówka klasy IIIa Liceum Ogólnokształcącego im. Joachima Chreptowicza w Ostrowcu Św.

Kilka dni temu zaprezentowaliśmy zdjęcia z sesji przedstudniówkowej, a teraz zapraszamy na prezentację materiału ze studniówki klasy IIIa Liceum Ogólnokształcącego im. Joachima Chreptowicza w Ostrowcu Św. Zabawa studniówkowa odbyła się w hotelu „Gromada” w Ostrowcu Św., a imprezę rozkręcał tradycyjnie zespół Sukces Band.
Do realizacji materiału podeszliśmy prawie tradycyjnie. Bo za wyjątek można uznać „drobną” modyfikacji wystroju sali w celu przygotowania miejsca do realizacji zdjęć pozowanych. Niestety, profesjonalne lampy studyjne Elfo wymagają trochę miejsca do rozłożenia, więc zabiegi takie były konieczne. Realizując reportaż we dwóch byliśmy w stanie wyłapać więcej ciekawych momentów i przedstawić dwa różne spojrzenia na trwającą zabawę.
Studniówka była również okazją do przetestowania najnowszych, profesjonalnych obiektywów firmy Nikon. To już jednak temat na inną opowieść.
Zapraszamy do oglądania materiału i …komentowania. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi, a przede wszystkim opinie głównych bohaterów tej uroczystości.
A klasie dziękujemy za te wszystkie kadry i życzymy połamania długopisów na maturze. Mamy nadzieję, że zarówno zdjęcia jak i prezentacja którą otrzymaliście będzie dla Was miłą pamiątką tych wyjątkowych chwil.

5 Comments

 1. Posted 11-02-25 at 13:31 | #

  Świetne zdjęcia. Piękne kadry i rewelacyjnie wyłapane momenty.
  A zdjęcia pozowane po prostu genialne. Jestem 100% pewny że osoby na tych zdjęciach będą zachwycone.

 2. Ania;)
  Posted 11-02-25 at 14:16 | #

  Andrzej! Zdjecia sa swietne. Mam nadzieje ze nasze beda jeszcze lepsze;))

 3. Aleksandra
  Posted 11-02-25 at 14:59 | #

  Lubię spojrzeć na zdjęcia obecnych studniówek i mimo, że moja była dawno temu.. są to te chwile które pozostają w pamięci na zawsze.
  Te zdjęcia są wyjątkowo śliczne, ale to już zasługa nie tylko młodzieży, ale fotografa który ją uwiecznił …miło się na nie patrzy….wszyscy tu wyglądają ślicznie i z pewnością będą mieli co wspominać.
  Pozdrawiam Pana Łukasza i gratuluje pasji jaką jest dla niego fotografia.

 4. Posted 11-02-25 at 15:39 | #

  kadry do dupy, obróbki brak, itp….

  Oczywiście to nie prawda ;p.
  Bardzo przyjemne naturalne kolory, przez co wydaje się że uczestniczmy w tej zabawie. Jak zwykle dużo emocji na zdjęciach, ale chyba przywykłem do mniej oficjalnego tonu Twoich zdjęć. Tiaaa znawca ze mnie. Drażnią mnie tylko końcówki kadrów z fisza gdzie twarze wyglądają wg mnie … śmiesznie. Zwyczajnie nie lubię tego :D.
  Cały materiał jest wg mnie godny polecenia:)

 5. Majka
  Posted 13-01-04 at 18:31 | #

  Jak to miło powspominać…
  Przy okazji oglądania nowych ujęć powróciłam do chwil sprzed 2 lat, kiedy to moja córcia bawiła się na swoim pierwszym balu. Do płyt ze zdjęciami rzadko się sięga, papierowe fotki rzadko kto teraz posiada, a tu proszę , jaka niespodzianka ! Na stronie internetowej jeszcze są! Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Adres email nie zostanie nigdy opublikowany. Pola wymagane oznaczono *

*
*