© 2015 DwaSpojrzenia.pl

Studniówka 2016


 
Nowy rok szkolny właśnie się zaczął. Ostatni rok edukacji w szkole średniej rozpoczęli również przyszłoroczni maturzyści. Ale zanim przyjdzie czas majowych egzaminów, to wcześniej czeka ich …studniówka.
 
W przyszłym roku również podejmiemy się obsługi fotograficznej studniówek. Dalej będziemy stosować sprawdzoną formułę obsługi przez dwóch fotografów, ale wprowadzamy również szereg niespodzianek dzięki którym zyskają nie tylko studniówkowicze, ale również osoby, które …zdecydują się polecić im nasze usługi.
 
O szczegółach oferty studniówkowej poinformujemy zainteresowane klasy na spotkaniach prezentacyjnych, natomiast osoby, z których polecenia zostaniemy zaproszeni na prezentację naszych prac i podpiszemy umowę na wykonanie obsługi fotograficznej studniówki dostaną od nas atrakcyjny upominek! Warunkiem jego otrzymania jest tylko wcześniejsze wysłanie informacji do nas o poleceniu drogą mailową lub przez FB z podaniem szkoły i klasy.
 
Zapraszamy zainteresowanych do kontaktu i umawiania się na niezobowiązujące spotkania podczas których przedstawimy szczegóły naszej nowej oferty. Posiadamy jeszcze wolne terminy.
 
Telefon: 696 670 670. Facebook.
 
 

Dodaj komentarz

Adres email nie zostanie nigdy opublikowany. Pola wymagane oznaczono *

*
*