© 2010 DwaSpojrzenia.pl

Dwa Spojrzenia na sesji przedstudniówkowej klasy III D

Z wielką przyjemnością prezentujemy dzisiaj fragment anonsowanego niedawno materiału z sesji przedstudniówkowej klasy III D z Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica. Sesja została połączona z wycieczką do zamku Krzyżtopór w Ujeździe i zrealizowana w jego murach.
Ustalając miejsce i termin tej sesji nikt nie miał pojęcia z jak trudnymi warunkami przyjdzie nam się zmierzyć. Jednak pomimo wiatru, zimna i ciągle padającego deszczu klasa przygotowała się do sesji wzorowo i z pełnym zaangażowaniem. Było nam niezmiernie miło z takimi osobami pracować! Oprócz całkiem szalonych i spontanicznych zdjęć udało nam się zrealizować sesje portretowe. Część zdjęć była przez nas realizowana równolegle, dzięki czemu sesja nie trwała długo i mogła się zakończyć zanim obsługa obiektu powiedziała „koniec” a osoby nie zaangażowane w tym czasie w zdjęcia zdążyły nadmiernie zmarznąć.
Poniżej prezentujemy tylko kilka wybranych i zdecydowanie „grzecznych” ujęć, co nie oddaje w pełni klimatu tej sesji, ale niech on pozostanie naszą wspólną tajemnicą. Dziękujemy i …do zobaczenia na Studniówce 2011.

6 Comments

 1. Posted 10-10-28 at 12:28 | #

  Zbieram szczękę z podłogi. Po prostu rewelacyjny materiał, zrobił na mnie ogromne wrażenie. Pierwszy raz widzę tak ciekawe zdjęcia klasowe. Pomysł, wykonanie, mistrzowskie. Gratuluję Wam tak świetnego materiału.

 2. Anna H.
  Posted 10-10-28 at 14:45 | #

  Podtrzymuje zdanie Pana Daniela.Zdjęcia cudowne!:).
  Gratuluję świetnej współpracy z moją kochaną klasą :))
  Wielkie dzięki.
  Pozdrawiam
  Aniutka:)

 3. Ewelina
  Posted 10-10-28 at 18:56 | #

  zdecydowanie najlepsze i jak na razie chyba jedyne takie zdjęcia klasowe jakie dotąd widziałam,bo zazwyczaj klasy robią zwykłe zdjęcia a taki pomysł na uwiecznienie klasy jest zdecydowanie super

 4. Posted 10-10-28 at 20:01 | #

  Myślę że niedługo takie pomysły będą wam podkradane XD faktycznie świetny materiał. A modelinki i modeli mieliście naprawdę wyjściowych :D!!

 5. DwaSpojrzenia.pl
  Posted 10-10-28 at 20:46 | #

  Dziękuję Wam za miłe słowa! Te fotografie to nie tylko nasza zasługa, ale przede wszystkim ludzi którym robiliśmy zdjęcia. Już nie możemy się doczekać studniówki!!
  Przemek, ale ja już znam przypadki gdy niektórzy lokalni fotografowie wymyślają koło na nowo i twierdzą że byli pierwsi 😉

 6. Edyta
  Posted 10-11-02 at 09:34 | #

  Zdjęcia super. Pierwszy raz widzę tak pomysłowe zdjęcia klasowe i zrealizowane z takim rozmachem. Ale dziewczyny mieliście bardzo atrakcyjne!

Dodaj komentarz

Adres email nie zostanie nigdy opublikowany. Pola wymagane oznaczono *

*
*