© 2010 DwaSpojrzenia.pl

Dwa Spojrzenia na sesji przedstudniówkowej klasy III D

Z wielką przyjemnością prezentujemy dzisiaj fragment anonsowanego niedawno materiału z sesji przedstudniówkowej klasy III D z Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica. Sesja została połączona z wycieczką do zamku Krzyżtopór w Ujeździe i zrealizowana w jego murach.
Ustalając miejsce i termin tej sesji nikt nie miał pojęcia z jak trudnymi warunkami przyjdzie nam się zmierzyć. Jednak pomimo wiatru, zimna i ciągle padającego deszczu klasa przygotowała się do sesji wzorowo i z pełnym zaangażowaniem. Było nam niezmiernie miło z takimi osobami pracować! Oprócz całkiem szalonych i spontanicznych zdjęć udało nam się zrealizować sesje portretowe. Część zdjęć była przez nas realizowana równolegle, dzięki czemu sesja nie trwała długo i mogła się zakończyć zanim obsługa obiektu powiedziała „koniec” a osoby nie zaangażowane w tym czasie w zdjęcia zdążyły nadmiernie zmarznąć.
Poniżej prezentujemy tylko kilka wybranych i zdecydowanie „grzecznych” ujęć, co nie oddaje w pełni klimatu tej sesji, ale niech on pozostanie naszą wspólną tajemnicą. Dziękujemy i …do zobaczenia na Studniówce 2011.

6 Comments