© 2011 DwaSpojrzenia.pl

MelonStudio.eu

Pasja tworzenia

 

Uruchomienie jakiejkolwiek strony internetowej, wykorzystującej szablon lub tworzonej całkiem od podstaw, która zaoferuje niespotykane wcześniej możliwości  lub dopasuje je do potrzeb klienta nie jest łatwe. Za każdym razem potrzebna jest pomysłowość, bardzo dobra znajomość wykorzystywanych technologii i trendów, aby stworzona witryna była poprawnie wyświetlana przez różne wyświetlarki i działała poprawnie na komputerach o różnych konfiguracjach. Zadanie budowy strony lub poprawy jej funkcjonalności, najlepiej powierzyć profesjonalistom.

Dlatego przy poprawie funkcjonalności naszej strony, blogów oraz innych serwisów wielokrotnie korzystaliśmy z usług MelonStudio, firmy zajmującej się  tworzeniem serwisów www, identyfikacją wizualną i promocją w internecie.

Cenimy błyskawiczną realizację zleceń, rzetelność i kompetencje. Rozwiązania zaproponowane przez MelonStudio nadal skutecznie działają i znajdują uznanie naszych klientów.

Wszystko zaczęło się od znajomości z Michałem Majem, twórcą, fotografem i podróżnikiem, który pasję do życia połączył z pasją do tworzenia rzeczy niezwykłych. Michał w wolnym czasie trenuje parkour, nurkuje, zajmuje się fotografią, jeździ na nartach, żegluje i podróżuje. Zwiedził dużą część Europy, był w napromieniowanym Czarnobylu, spędził półtora miesiąca w wiosce z Eskimosami na zachodzie Alaski a ostatnio odbył podróż autostopem do Afryki.

Praca dla ludzi z MelonStudio to ogromna dawka przyjemności i satysfakcji, jednak nie tylko tym człowiek żyje. Aby móc ciągle tworzyć potrzebują dużej dawki inspiracji i energii, którą zdobywają poza biurem, realizując swoje pasje i pomysły.

Dlatego wszystkich zainteresowanych tworzeniem stron internetowych, serwisów, identyfikacją wizualną, promocją w internecie, itp. odsyłamy do MelonStudio.eu Znajdziecie tam ludzi pełnych pasji i zaangażowania w realizowane projekty. Osoby niezwykle kreatywne i sumienne.

Dodaj komentarz

Adres email nie zostanie nigdy opublikowany. Pola wymagane oznaczono *

*
*