Łukasz Dziekan

Gdy kilka lat temu zaczynałem swoją przygodę z fotografią, nie sądziłem, że to właśnie fotografia ślubna stanie się moją pasją. To wyjątkowa mieszanka różnych dziedzin fotografii i być może dlatego jest tak fascynująca. To co mnie w niej urzeka, to fotografowanie wyjątkowych momentów, chwil wzruszeń, szczęśliwych ludzi oraz utrwalanie pamięci o pozornie małych rzeczach, które czynią życie piękniejszym. Pragnę, aby moje Pary Młode były pokazane w jak najpiękniejszy sposób, ze szczególnym uwzględnieniem Panny Młodej.
Zdjęcia wykonuję w formacie RAW, a następnie poddaję je starannej selekcji, obróbce i w razie potrzeby retuszowi.
Nie uznaję kompromisów w zakresie wykonania odbitek czy albumów, dlatego Pary Młode otrzymują wysokiej jakości odbitki wklejone w najwyższej jakości, ręcznie wykonane w Polsce albumy. Cały proces fotografowania, obróbki i wykonania odbitek realizowany jest pod kontrolą systemów zarządzania kolorem.
W każdej dziedzinie zawodowej fotografii posiadanie niezawodnego sprzętu jest niezbędne. Jest to również bardzo istotne także w fotografii ślubnej, gdy żadnych zdarzeń czy ulotnych chwil nie można powtórzyć. Dlatego przywiązuję dużą uwagę, do jakości wykorzystywanego do pracy sprzętu. Wykorzystuję pełnoklatkowe korpusy cyfrowe firmy Nikon w połączeniu z profesjonalnymi, stałoogniskowymi i superjasnymi obiektywami Nikkor. Między innymi dzięki temu jestem uczestnikiem programu Nikon Professional Services, przeznaczonego dla elity profesjonalnych fotografów, prowadzących działalność gospodarczą związaną z fotografią a także posiadających profesjonalny sprzęt fotograficzny marki Nikon (aparaty i obiektywy).
Potwierdzeniem wysokiego poziomu realizowanej przeze mnie fotografii ślubnej, jest uczestnictwo w Forum Profesjonalnych Fotografów Ślubnych. FPFŚ to społeczność internetowa skupiająca najlepszych, profesjonalnych fotografów ślubnych z Polski, a także z zagranicy (USA, Kanada, Niemcy, Anglia). To również miejsce kształtujące wysokie standardy pracy fotografa ślubnego.
Posiadam także zgodę Kurii na fotografowanie celebracji liturgicznych.

www.LukaszDziekan.com

www.blog.LukaszDziekan.com

foto(at)lukaszdziekan.com

lukasz(at)dwaspojrzenia.pl

tel. 692 533 335, 504 476 417